اعلام نتایج نهایی داوری مقالات

 

ضمن تقدیر از مشارکت کلیه نویسندگان گرامی در بیست و هشتمین کنفرانس سالانه بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران، نتایج داوری کلیه مقالات ارسال شده به شرح ذیل منتشر میگردد.


لیست نتایج نهایی داوری مقالات

 

 

کمیته علمی همایش به اطلاع میرساند در این دوره از همایش سالانه انجمن مهندسان مکانیک ایران، از بین 903 مقاله دریافت شده، تعداد 564 مقاله برای ارایه در همایش پذیرفته شد. درصد پذیرش مقالات در نمودار زیر قابل مشاهده است.


زمان اعلام نتایج مربوط به نحوه ارایه مقالات پذیرفته شده در همایش (پوستر یا شفاهی) و همچنین تاریخ ثبت نام در همایش متعاقباً اعلام میگردد. شایان ذکر است بر اساس تصمیم کمیته علمی، نوع ارائه مقالات در گواهی پذیرش درج نمی گردد.


همچنین با توجه به وضعیت عمومی کشور و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، تصمیمات لازم درخصوص نحوه برگزاری این دوره از همایش اتخاذ گردیده و در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.


نمودار وضعیت پذیرش مقالات به تفکیک دانشگاه ارسال کننده به شرح ذیل می باشد.


در این دوره از همایش بیش از 1000 داور و 25 دبیر تخصصی در سطح کشور در ارزیابی مقالات ارسال شده به همایش مشارکت نموده اند. کمیته علمی از زحمات بی دریغ کلیه این عزیزان تقدیر و تشکر به عمل آورده و امیدوار است در ادامه نیز از همیاری صمیمانه آنها بهره مند گردد. در ادامه، توزیع داوری های انجام شده مربوط به دانشگاه/سازمان های مختلف در سطح کشور نمایش داده شده است.

همان طور که ملاحظه می گردد، بیشترین میزان مشارکت برای داوری مقالات، به ترتیب، مربوط به کادر علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه تهران بوده است که از این عزیزان تقدیر و تشکر ویژه می گردد.